Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Produktet Tona – Kafe kokërr

  Kafe kokërr


  ideale ideale

  Mbulim në gjithë vëndin

  Për të gjitha produkte dhe shërbimet

  Suport i shpejtë për çdo kthim

  Mbi 1000 klient të kenaqur

  Kërkoni asistence teknike?

  Nëse keni probleme me makinën tuaj të tanishme të ekspresit ose nëse makina juaj e ekspresit nuk sjell cilësinë e dikurshme, silleni në dyqanin tonë të riparimit dhe ne do ta rregullojmë atë.

  Kafe e rafinuar për lokale

  Kafeja cilësore është jashtëzakonisht e rëndësishme për suksesin e një lokali. Ndaj dhe ne sigurojmë kafenë më të mirë për t’ju ndihmuar të theksoni cilësinë dhe shijen unike që ofron biznesi juaj. Ky produkt kyç dhe i përditshëm arrin t’i bëjë klientët tuaj të kthehen sërish në lokal, duke u dhënë atyre një ndjesi dhe aromë të veçantë, ekskluzive vetëm për biznesin tuaj. Veronesi Caffe ka pasur privilegjin të furnizojë me kafe dhe ekspresë lokale në të gjithë vendin. Jemi krenarë që kemi ndihmuar dhjetëra biznese të ngjisin shkallët e suksesit!

  Llojet e Kafesë për Lokale

  Kafe e Pjekur

  Ne ofrojmë variante të ndryshme të kafesë së pjekur me kokrra. Me shije speciale dhe origjinën më të mirë. Kafeja e pjekur sjell një shije të rrallë dhe një aromë të fuqishme, duke ofruar një përvojë të jashtëzakonshme për konsumatorët. Jepini lokalit tuaj një frymë speciale me përgatitjen e kafesë së freskët në mënyrë profesionale.

  Kafe me Kapsula

  Kafeja me kapsula është një zgjedhje moderne dhe e thjeshtë për të përgatitur kafe të shijshme dhe të shpejtë. Ne ofrojmë shije të ndryshme të kafesë me kapsula, të përshtatshme me preferencat e çdo klienti. Përgatitja e kafesë me kapsula është tmerrësiht e lehtë, gjë që i jep biznesit tuaj një avantazh dhe eficiencë të vlefshme kohore.

  Ekspres Kafeje për Lokale

  Zgjedhja e ekspresit të duhur për lokalin tuaj është e rëndësishme për të siguruar një cilësi dhe shije të rafinuar. Ne ju ofrojmë ekspresë cilësor dhe profesional që garantojnë rezultate të përsosura në përgatitjen e çdo filxhani kafeje.

  Pranë nesh do të gjeni gamën më të gjerë të markave më të njohura të ekspresëve të kafesë si Grimak, Spinel, Rdl, Sgl etj., të cilat janë një garanci e cilësisë dhe performancës së shkëlqyer. 

  Ekspresët tanë sigurojnë ekstraktim të të gjitha shijeve dhe aromave të kafesë, duke ju ofruar një përvojë të jashtëzakonshme.

  Të dizajnuar posaçërisht për përdorim intensiv dhe profesional, këto pajisje ju mundësojnë përgatitje të shpejtë dhe eficente të kafesë.

  Pse duhet të zgjidhni Veronesi Caffe?

  Eksperiencë shumëvjeçare në treg: Me më shumë se 20 vjet eksperiencë në tregun e kafesë, ne kemi fituar besimin e klientëve tanë duke ofruar cilësi të garantuar dhe shërbim të shkëlqyer.

  Shërbimi profesional i dedikuar ndaj lokaleve: Ne ofrojmë një shërbim të personalizuar për të gjitha llojet e bizneseve, në mënyrë që t’u përgjigjemi denjësisht nevojave specifike të lokalit tuaj.

  Cilësi e garantuar dhe produkte të certifikuara: Të gjitha produktet tona janë ofrojnë kualitet dhe performancë të shkëlyer. Të certifikuara sipas standarteve evropiane, ato garantojnë mirëqënien dhe sigurinë e çdo konsumatori.

  Oferta speciale dhe çmime konkurruese: Cilësi elitare me çmime të leverdishme: kjo është motoja jonë. Ne sigurojmë ofertat dhe çmimet më konkurruese në treg. Bëni zgjedhjen e duhur dhe më ekonomike për lokalin tuaj.

  Pyetje të Shpeshta (FAQs)

  Si mund të porosis kafe për lokalin tim?

  Ju mund të porosisni kafe për lokalin tuaj duke na kontaktuar nëpërmjet faqes sonë zyrtare ose telefonit. Ekipi ynë do t’ju ndihmojë në zgjedhjen e produktit dhe kohën e dorëzimit.

  Cilat janë mënyrat e pagesës për produktet dhe shërbimet e Veronesi Caffe?

  Ne ofrojmë mënyra të ndryshme të pagesës, duke përfshirë pagesa në dorë ose transferta bankare. Kontaktoni stafin tonë për detajet e plota mbi mënyrat e pagesës.

  Ofroni transport falas për furnizimin e kafesë dhe ekspresëve?

  Po, ne ofrojmë transport falas në të gjithë vendin! Kontaktoni për më shumë detaje rreth procesit të dorëzimit.

  A ofroni asistencë teknike dhe mirëmbajtje për ekspresët e kafesë?

  Veronesi Caffe ofron asistencë teknike dhe mirëmbajtje për ekspresët e kafesë të cilët janë blerë tek ne. Ekipi ynë i specializuar do të jetë në dispozicion për t’ju ndihmuar në çdo moment.

  Çfarë lloj kafeje duhet të zgjedh për lokalin tim?

  Zgjedhja e llojit të kafesë varet nga preferencat tuaja dhe cilësia e shërimit që dëshironi të ofroni. Ne ju ofrojmë këshilla dhe shije të ndryshme për t’ju ndihmuar të zgjidhni kafenë e duhur që i përshtatet lokalit tuaj.