Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Produktet Tona – Ekspreset

  Ekspreset


  Disponojme gamen me te kompletuar te markes me prestigjoze italiane ne sherbimin Pod Maccin (ekspres me bustina) Aroma Macchine. Te thjesht, komode, elegant dhe ekonomik. Nje filxhan i kendshem kafe nuk mund te shijohet vetem ne bar por tani eshte e mundur te jete prane jush ne cdo moment te dites. Ju zgjidhni shijen, ne ju ofrojme zgjidhjen.

  Mbulim në gjithë vëndin

  Për të gjitha produkte dhe shërbimet

  Suport i shpejtë për çdo kthim

  Mbi 1000 klient të kenaqur

  Kërkoni asistence teknike?

  Nëse keni probleme me makinën tuaj të tanishme të ekspresit ose nëse makina juaj e ekspresit nuk sjell cilësinë e dikurshme, silleni në dyqanin tonë të riparimit dhe ne do ta rregullojmë atë.

  Ekspres për kafe

  Ekspresët e Veronesi Caffe ju ndihmojnë në përgatitjen e një kafeje të shijshme, duke ju mundësuar që ju të përjetojëni aromën dhe bukurinë e saj në mënyrë të plotë. Nëse doni të përgatisni një kafe perfekte, zgjedhja e ekspresit të duhur është thelbësore.

  Llojet e Ekspresëve 

  Ekspres për Shtëpi

  Ofrojmë ekspresë për përdorim në shtëpi të krijuar posaçërisht për të plotësuar nevojat tuaja personale. Këta ekspres për shtëpi vijnë me teknologjinë e fundit dhe karakteristika inovative, të cilat sigurojnë përdorim të thjeshtë, shije të shkëlqyer dhe pastrim të lehtë.

  Ekspres për Zyra

  Në ambiente zyre dhe biznese, ekspresët tanë janë zgjedhja e duhur për të përgatitur një kafe të shkëlqyer. Ata ofrojnë cilësi të lartë dhe performancë të shkëlqyrr për të plotësuar kërkesat e një ambienti profesional. Ne gjithashtu ofrojmë rekomandime të specializuara për t’ju ndihmuar në zgjedhjen e ekspresit të duhur për zyrën tuaj. 

  Ekspres për Lokale

  Për lokale dhe biznese të mëdha, ofrojmë ekspresë profesionale të avancuara. Ato kanë aftësinë për të prodhuar kafe të shijshme dhe profesionale me cilësi të jashtëzakonshme. Përveç prodhimeve të kafesë dhe ekspresëve, ne ofrojmë gjithashtu shërbimin dhe asistencën teknike të nevojshme për t’u siguruar që biznesi juaj të funksionojë në mënyrë të përkryer.

  Pse duhet të zgjidhni Veronesi Caffe?

  Veronesi Caffe përfaqëson cilësinë dhe traditën italiane në botën e kafesë dhe ekspresëve. Që nga viti 2002, ne kemi ndërtuar një reputacion në tregun shqiptar si një kompani me një angazhim të palëkundur ndaj shijes dhe cilësisë.

  Cilësia e produktit është thelbi i vlerave tona. Ne sigurohemi që çdo ekspres dhe produkt tjetër që ofrojmë të jetë i prodhuar në përputhje me standardet më të larta, me anë të teknologjisë së fjalës së fundit. 

  Shërbimi ndaj klientit është gjithashtu një fokus i rëndësishëm për ne. Ekipi ynë është gjithmonë i gatshëm për t’ju ofruar ndihmën dhe këshillën e duhur për zgjedhjen e ekspresit të përshtatshëm për nevojat tuaja. Ne besojmë në ndërtimin e marrëdhënieve të shëndetshme dhe afatgjata me klientët tanë për të siguruar një përvojë të shkëlqyer të blerjes dhe shërbimit.

  Asistenca teknike është një tjetër përparësi që ofrojmë. Nëse keni nevojë për ndihmë ose mirëmbajtje për ekspresin tuaj, ekipi ynë i specializuar teknik është gjithmonë në dispozicionin tuaj. 

  Pyetje më të Shpeshta (FAQs)

  Si mund të pastroj ekspresin tim?

  Pastrimi i ekspresit është një proces i rëndësishëm për ruajtjen e performancës dhe higjienës së tij. Ne ofrojmë udhëzime të detajuara për pastrimin e ekspresit tuaj, duke përfshirë ndërhyrjet periodike dhe përdorimin e produkteve të përshtatshme për pastrim.

  Cili është ndryshimi midis ekspresëve për shtëpi dhe atyre për lokale?

  Ekspresët për shtëpi janë të dizajnuar për përdorim në ambiente të ndara shtëpiake, ndërsa ekspresët për lokale janë të specializuar për përdorim në biznese dhe ambiente të mëdha. Ndër dallimet e tyre janë kapaciteti i prodhimit, teknologjia përdorur dhe karakteristikat e përshtatura për nevojat profesionale.

  A mund të përdor marka të ndryshme kafeje në ekspresin tim?

  Po, ekspresët tanë janë të dizajnuar për të përgatitur marka të ndryshme të kafesë. Megjithatë, ekipi ynë do t’ju asistojë në zgjedhjen e llojit të ekspresit dhe kafesë më të përshtatshme për nevojat tuaja. 

  Cilat janë markat më të reja të ekspresëve?

  Ne ofrojmë markat më të fundit të ekspresëve nga prodhues të njohur në tregun botëror. Në inventarin tonë, do të gjeni marka si Grimac, Spinel, Rdl, Sgl dhe shumë të tjera. Ne gjithmonë jemi të përditësuar me trendet dhe zhvillimet e reja në industrinë e ekspresëve për të siguruar që ju të keni akses në prdokutet më të fundit dhe cilësore.