Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Veronesi Vigniola

  4,200L

  (English) Mishele e dedikuar per te apasionuarit e nje kafeje kremoze. Kjo mishele karakterizohet nga nje krem i ngjeshur dhe nje shije te bute.
  Paketimi: 150 copë

  Categories: ,
  Sasia