Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Veronesi Vigniola Decaffeinato

  2,500L

  Per ke nuk do te heq dore nga perditshmeria e nje kafeje. Mishele Dekafeinato, me perqindje kafeine me pak se 0,10%.
  Paketimi: 50 copë

  Categories: ,
  Sasia