Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Veronesi Oro

  4,500L

  Linja Bustine (cialde) Veronesi oro. Mishele e perbere nga nje perqindje e larte Arabike me prejardhje nga Amerika Latine. Kafe me perqindje te ulet kafeine. Raport i perkryer Arome-Krem.
  Paketimi: 140 copë

  Sasia