Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Veronesi Blu

  4,000L

  Mishele shume e balancuar, e perbere nga Arabike dhe Rrobusta te perzgjedhura. Shije karakteristike , me nje arome perfshirese te frutave te pyllit

  Sasia