Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Super Bar

  2,500L

  Të gjitha llojet e kafese që përbëjnë këtë përzierje lahen dhe përzgjidhen së pari nga kultivuesit dhe më pas nga vetë VERONESI CAFFE, si pjesë e sistemit të përpunimit. Një aromë e fortë dhe e këndshme kujton aromën e lules, kremin e shkëlqyeshëm, shijen e theksuar të vaniljes. E përkryer në mëngjes, veçanërisht e përshtatshme për bare dhe dyqanet e ëmbëlsirave.

  Paketimi: 1000 gr

  Category:
  Sasia