Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Jolly Superiore

  2,400L

  Perzierje e perbere nga shtate kafe arabike dhe kater robuste. Kemi te bejme me nje perzierje me arome dhe shije te rafinuar qe te kujton aromen e vaniljes.
  Paketimi 1kg

  Category:
  Sasia