Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Jolly Premium

  1,800L

  Perzierje me gjashte kafe arabike dhe pese kafe robuste. Eshte nje perzierje e pershtatshme per te gjithe tipet e lokaleve, me shije te theksuar dhe te ekuilibruar.
  Paketimi 1kg

  Category:
  Sasia