Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Gusto Superiore

  550L

  Kafe e pjekur dhe e bluar për sistemin Moka, kjo përzierje përmban një përqindje të lartë të kafes arabike, me një aromë te theksuar që të shoqeron gjatë.

  Paketimi:

  -Qese: 250 gr

  Category:
  Sasia