Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Gran Aroma Espresso

  1,000L

  Kafe për sistemin Moka e pjekur dhe e bluar. Me nje shije te embel qe të shoqeron gjate, per tu shijuar ne cdo ore te dites.

  Paketimi:

  -Qese: 250 gr

  Category:
  Sasia