Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Espresso Vignola

  2,500L

  Një përzierje e dedikuar për njerëzit që preferojnë një kafe delikate dhe kremoze me një aromë që të kujton shijen e lajthisë.
  Paketimi 50 copë

  Sasia