Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Espresso Oro

  2,750L

  Një përzierje e përbërë nga një përqindje e lartë e kafes Arabike të Amerikës Qendrore. Kafe me me përmbajtje të ulët kafeine, e përshtatshme për çdo kohë të ditës.
  Paketimi 50 copë.

  Sasia