Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Alta Caffetteria

  8,100L

  Projektuar dhe përkushtuar për ata që janë duke pritur nje kafe të përsosur. VERONESI CAFFE është gjithmonë në kërkim të përsosmërisë dhe kjo përzierje përfshin gjithë përvojën dhe njohuritë e saj. Përzgjedhja e kultivuesve më të mirë të kafesë, Mjeshtria e pjekësit është baza e kësaj kafeje unike dhe të pakrahasueshme. Një ngjyrë lajthie që kthehet në një nuancë të kuqërremtë, një strukturë elegante kremoze, aromë të fortë dhe këmbëngulëse, një aromë e pastër, një krem të qëndrueshëm dhe një shije aromatike me nuanca pikante.
  -Paketimi: 3 kg

  Category:
  Sasia