Abonohu

Abonohuni në buletinin tonë për lajme mbi produktet dhe ofertat më të fundit

  Kujdesi ndaj klienetit: +355672003012

  Search

  Rreth
  Nesh

  Profesionalizmi dhe serioziteti ka bere te jemi lider ne linjen e distribucionit te ekspresave monofaze me bustine: Te matur dhe te kujdesshem ne linjen e barit.

  Historiku

  Qe nga viti 2002 objektivi jone eshte te jemi prezent me produktet tona ne sa me shume bare, zyra, shtepi dhe ambiente te ndryshme pune, per tju mundesuar shijimin e nje kafeje te kenshme ne momentet tuaja te pauzes…!

  Produktet

  Kafete

  Fale eksperiences tone shumevjecare, kemi arritur te nxjerrim produktet tona autentike per kafete ne bustina, kokerr dhe kapsula. Cdo mishele eshte e miremenduar dhe cdo mishele te ofron nje eksperience unike. Fale partneriteteve tona ne mund tju ofrojme dhe ambalazhime te personalizuara me shijen qe deshironi ju, duke ju dhene keshtu identitet produkteve tuaja.

  Ne jemi në dispozicion për partneritete. Jeni të interesuar për bashkëpunim?
  Kontaktoni